A Szolgáltató Város
2021. április 22. Több állás
Pénzügyi-számviteli munkatárs
A „VKSZ” Veszprémi Közüzemi Szolgáltató Zrt. a régió egyik legmeghatározóbb professzionális közszolgáltatója, pénzügyi feladatok ellátásához keres, megbízható, kifejezetten hosszú távon gondolkodó munkatársat.
Feladatok:
• beérkező számlák törvényi előírások szerinti ellenőrzése: tartalmi, alaki, számszaki szempontból
• beérkező számlák teljesítés igazoltatása, utalványoztatása a belső utalványozási rend szerint
• Napi jelentés a bank és pénztár egyenlegekről, a szállítói számlák státuszáról
• banki átutálások előkészítése
• banki kivonatok rögzítése, kontírozása, könyvelése
• folyószámlák ellenőrzése
• kapcsolattartás a vevőkkel, szállítókkal
• Bankokkal történő kapcsolattartás, levelezés

Elvárás:
• mérlegképes könyvelői végzettség
• legalább 3-5 év pénzügyi-számviteli területen szerzett szakmai tapasztalat
• felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, excel)
• pénzügyi, számviteli és adó jogszabályok naprakész ismerete
• magas szintű problémamegoldó és kommunikációs képesség
• önálló, felelősségteljes, precíz munkavégzés
• csapatmunkára való képesség

Előnyök:
• Libra integrált irányítási rendszer ismerete

Amit ajánlunk:
Cafatéira juttatás, melyet mi már a próbaidő alatt is adunk!
Nálunk a tényleges munkavégzés ideje napi 8 óra, mert a munkaközi szünet a munkaidő részét képezi!
Kiszámítható, folyamatosan fejlődő anyagi, és szakmai biztonság
Komfortos munkahelyi körülmények
Kiváló emberi kapcsolatok
A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, a pozíció és a bérigény megjelölésével a következő címre kérjük küldeni:
„VKSZ” Veszprémi Közüzemi Szolgáltató Zrt.

Letölthető fájlok