A Szolgáltató Város
2017. október 13. Több állás
A „VHK” Veszprémi Hulladékgazdálkodási Közszolgáltató Nonprofit Kft. hulladékszállításban résztvevő feladatok ellátásához keres, megbízható, kifejezetten hosszú távon gondolkodó munkatársat.
Feladatok:
• Célgéppel történő hulladék begyűjtés, szállítás, lomtalanítás
• Körzetébe tartozó 50-60-70-80-110-120-240-360-660-770-1100 literes hulladéktároló edények, lom hulladékok ürítésének, gyűjtésének lehetővé tétele
• Platós, láncos konténer, multiliftes gépjárművel való munkavégzés

Elvárások:
• alapfokú végzettség
• C kategóriájú jogosítvány, GKI vizsga, gépkezelői jogosítvány. A hulladékszállító célgép vezetője az lehet, aki az adott célgépre, járműkategóriára érvényes vezetői engedéllyel, szakmai munkavédelmi vizsgával, kisgépkezelői vizsgával rendelkezik.

Előnyök:
• Települési hulladékgyűjtő és –szállító végzettség
• Kényszertömörítésű szilárd hulladék gyűjtő és szállító gép jogosítvány

Amit ajánlunk:
•Cafatéira juttatás, melyet mi már a próbaidő alatt is adunk!
•Nálunk a tényleges munkavégzés ideje napi 8 óra, mert a munkaközi szünet a munkaidő részét képezi!
•Kiszámítható, folyamatosan fejlődő anyagi, és szakmai biztonság
•Komfortos munkahelyi körülmények
•Kiváló emberi kapcsolatok

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, bizonyítványmásolatokkal, a pozíció megjelölésével a következő címre kérjük küldeni:
„VHK” Veszprémi Hulladékgazdálkodási Közszolgáltató Nonprofit Kft.
8200 Veszprém, Házgyári út 1.

Adatkezelési tájékoztató álláskeresők részére elérhető: https://www.vkszrt.hu/media/kozerdeku/files/VKSZAdatkezelesitajekoztatoallaskeresoknek180525.pdf
Letölthető fájlok