A Szolgáltató Város
2018. július 3. Több állás
A „VKSZ” Veszprémi Közüzemi Szolgáltató Zrt. a régió egyik legmeghatározóbb professzionális közszolgáltatója, elektrikusi feladatok ellátásához keres megbízható, kifejezetten hosszú távon gondolkodó munkatársat.
Feladatok:
• Hőszolgáltatási és hőtermelési csoport szolgáltatási területén lévő összes villamos berendezés, fogyasztásmérő, mérőműszer rendszeres ellenőrzése, felügyelete
• Hibaelhárítás, szükség esetén javítás illetve karbantartási feladatok
• A munkákhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:
• Villanyszerelő és villamos alállomás kezelő végzettség
• B kategóriás vezetői engedély

Pályakezdők jelentkezését is várjuk, akik vállalják a továbbképzést.

Amit ajánlunk:

Kiszámítható, folyamatosan fejlődő anyagi, és szakmai biztonság
Komfortos munkahelyi körülmények
Kiváló emberi kapcsolatok

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, bizonyítványmásolatokkal, a pozíció megjelölésével a következő címre kérjük küldeni:
„VKSZ” Veszprémi Közüzemi Szolgáltató Zrt.
8200 Veszprém, Házgyári út 1.

Adatkezelési tájékoztató álláskeresők részére elérhető: https://www.vkszrt.hu/media/kozerdeku/files/VKSZAdatkezelesitajekoztatoallaskeresoknek180525.pdf